Promocje

Ostatnio przeglądane

Wisior z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"V

W3060

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"V

  Wisior z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"V

  Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.


Ekskluzywny wisior wykonany według autorskiego pomysłu z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się czarno-srebrzystą poświatą. Naszyjnik wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- czarny kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
czarny, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior: 4,2x3,4. Waga: 28 g. Długość wisior z krawatką: 5,5 cm. Długość łańcuszka: 54 cm.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Czarny księżyc (1975)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię