Wisior z kamieniem księżycowym "Fargo"IV

2070

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Fargo"IV

  Wisior z kamieniem księżycowym "Fargo"IV

  Owalny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra. Kamień księżycowy pochodzi ze Sri Lanki - miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOwalny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra. Kamień księżycowy pochodzi ze Sri Lanki - miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy.Wisior wykonany na zamówienie

Owalny  kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra. Kamień księżycowy pochodzi ze Sri Lanki - miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Do wisiora dołączone są dwa chwosty - jeden wykonany łańcuszków ozdobionych kroplami i oponkami kamienia księżycowego zamkniętych w srebrnym kielichu. Drugi, to chwost wiskozowy. Obydwa są zaopatrzone w zapięcie i w zależności od nastroju, sytuacji czy stylizacji można je dowolnie zamieniać. Wisior można nosić również bez żadnych dodatków. A po założeniu chwostów na łańcuszek, można je nosić jako samodzielne wisiorki. Naszyjnik wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.


Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- kamień księżycowy
- szafir
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925 

Kolory:
biały, szary, niebieski

Wymiary:

Wisior ok. 5x3,8. Całkowita długość wisiora z chwostem i krawatką: 17 cm. Waga całości: 48 g. Długość łańcuszka: 60 cm plus 18 cm przedłużenia.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Fargo(2014-) serial TV
Tagi:

Opinie Opinie (0)