Wisior z kamieniem księżycowym "Kochankowie z Kręgu Polarnego"

W2390

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Kochankowie z Kręgu Polarnego"

  Wisior z kamieniem księżycowym "Kochankowie z Kręgu Polarnego"

  Ekskluzywny naszyjnik, którego sercem jest zjawiskowo piękny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999).

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny naszyjnik, którego sercem jest zjawiskowo piękny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999).
Naszyjnik wykonany na zamówienie.

Ekskluzywny naszyjnik, którego sercem jest zjawiskowo piękny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999). Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsca, gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się perłowo-niebiesko-złotą poświatą przywodzącą na myśl światło Księżyca. Wisior zawiesiłam na bardzo ciekawym łańcuszku kulkowym wykonanym ze srebra próby 925. Wykonanie od podstaw własnoręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping.
Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki biżuterię pakuję w ozdobny woreczek i eleganckie pudełko.

Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, niebieski, złoty, grafitowy, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior 6 x 4,8 cm. Waga: 48 g. Obwód naszyjnika: 49 cm plus 9 cm łańcuszka przedłużającego.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Kochankowie z Kręgu Polarnego)

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Nie należę do znawców kobiecych ozdób jednak chyba po raz pierwszy w tej materii coś przykuło moją uwagę. Moja żona zrobiła u Pani Ewy kilka zakupów i zupełnie szczerze muszę powiedzieć że pierwszy raz biżuteria od Pani Ewy pokazała mi się jako to, czym chyba powinna być zawsze w swoim założeniu. Elementem, który oprócz własnego wyglądu przede wszystkim zmienia bardzo pozytywnie swoją właścicielkę. Żona zakładając biżuterię od Pani Ewy po prostu zaczyna lśnić. Poza niezaprzeczalnym faktem że dodaje ona jej uroku jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, zmienia też jej charakter a uśmiech praktycznie nie schodzi z jej twarzy.
Nie mogłem mieć w związku z tym innego pomysłu na upominek dla żony przy okazji bardzo ważnej rocznicy naszego małżeństwa niż upominek od Pani Ewy. Mimo tego że byliśmy przygotowani że będzie jak zwykle wyjątkowy rzeczywistość przeszła nasze oczekiwania. Wisior jest piękny, perfekcyjnie wykonany, o znakomicie dobranych proporcjach wszystkich detali, jego uroda jest bardzo naturalna a przy tym dystyngowana. Jest absolutnie wspaniały w każdym detalu.
Biżuteria od Pani Ewy jest absolutnie wyjątkowa. Technicznie posiada wszystkie cechy najwyższego kunsztu jubilerskiego. Ale najważniejsze ma to coś czego pozbawiane są inne wyroby szczególnie masowej produkcji. Nie jest to w żaden sposób mierzalne ale powoduje że każdy, kto ją założy będzie się czuł i wyglądał wyjątkowo. To cecha przynależna tylko wyjątkowym wyrobom jubilerskim z najwyższej półki. U pani Ewy nawet tak prozaiczna wydawałby się rzecz, jak indywidualna nazwa każdego wyrobu nie jest przypadkowa. Wspaniale się z nim komponuje, podkreślając niepowtarzalny charakter biżuterii. Pani Ewo za wszystkie wspaniałe chwile, których doświadczamy z żoną dzięki Pani biżuterii po prostu z całego serca dziękuję.

Strona: 1