Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/controllers/front/ProductController.php on line 254
Wisior z kamieniem księżycowym "Księżyc Jowisza" - Vevka.pl - autorska biżuteria artystyczna

Promocje

Ostatnio przeglądane

Wisior z kamieniem księżycowym "Księżyc Jowisza"

W2677

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Księżyc Jowisza"

  Wisior z kamieniem księżycowym "Księżyc Jowisza"

  Unikatowy wisior, którego sercem jest fasetowany kamień księżycowy spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999).

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy wisior, którego sercem jest fasetowany kamień księżycowy spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999).
Unikatowy wisior, którego sercem jest fasetowany kamień księżycowy spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999). Ten kamień charakteryzuje się perłowo-niebieską poświatą przywodzącą na myśl światło Księżyca. Wisior zawiesiłam na łańcuszku rolo ze srebra próby 925. Wykonanie od podstaw własnoręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping.

Materiały:
- kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, niebieski, grafitowy, srebrny

Wymiary, waga:
Długość wisiora z krawatką: 5 cm. Średnica: 4 cm. Waga: 24 g. Długość łańcuszka: 58 cm.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Księżyc Jowisza
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Bardzo dziękuję za paczuszkę wraz z przemiłą niespodzianką. Wisiorek jest przepiękny, precyzyjny i pieczołowicie wypracowany, a wkoło mrugającego wesoło oczka z kamienia księżycowego skrzy się cały wszechświat z milionów gwiazd pędzących w nieskończoność. Cudny.

Strona: 1


Notice: Undefined offset: 1 in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/modules/adpmicrodatos/adpmicrodatos.php on line 765