Wisior z kamieniem księżycowym "Księżycowe obietnice"II

W1412

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Księżycowe obietnice"II

  Wisior z kamieniem księżycowym "Księżycowe obietnice"II

  Wyrafinowany naszyjnik, którego głównym elementem jest przepiękny kaboszon kamienia księżycowego spowity z misterne sploty z oksydowanego srebra prób 999 i 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWyrafinowany naszyjnik, którego głównym elementem jest przepiękny kaboszon kamienia księżycowego spowity z misterne sploty z oksydowanego srebra prób 999 i 925.


Wyrafinowany naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z przepięknego kaboszonu kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra. Kamień księżycowy pochodzi ze Sri Lanki miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się perłowo-niebiesko poświatą. W srebrny łańcuszek rolo wplotłam naturalne perły hodowlane. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping.
Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki biżuterię pakuję w ozdobny woreczek i metalowe pudełko.

Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- kamień księżycowy
- perły hodowlane
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, niebieski, grafitowy, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior: ok. 5x3,5 cm. Długość: 70 cm. Waga: 57 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Księżycowe obietnice(2011)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

ten wisior jest taki piękny czy będzie pani robić jakiś podobny koniecznie z kamieniem księżycowym i perłami? jestem zainteresowana zakupem podobnego. tak żałuje, że nie zdążyłam go kupić na czas. ale trudno moja strata, bo obserwowałam go jakiś czas i się nie zdecydowałam. będę obserwowała pani stronę w oczekiwaniu na taki wisior. pozdrawiam panią życzę szczęśliwego Nowego Roku, wielu bardziej zdecydowanych klientów i radości tworzenia tak pięknych i unikalnych rzeczy.

Strona: 1