Wisior z kamieniem księżycowym "Moon Knight"

W3856

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Moon Knight"

  Wisior z kamieniem księżycowym "Moon Knight"

  Wisior wykonany ze zjawiskowo pięknego kamienia księżycowego w kształcie markizy o kaboszonowym szlifie, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWisior wykonany ze zjawiskowo pięknego kamienia księżycowego w kształcie markizy o kaboszonowym szlifie, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra.


Wisior wykonany na zamówienie.
Wisior "Moon Knight" wykonany ze zjawiskowo pięknego kamienia księżycowego w kształcie markizy o kaboszonowym szlifie, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra. Kamień księżycowy pochodzi ze Sri Lanki - miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy i charakteryzuje się intensywną niebiesko-perłową poświatą. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu techniki wire wrapping. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt. Gorąco polecam!

Materiały:
- kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
niebieski, złoty, srebrny, grafitowy, biały

Wymiary:
Wymiary wisiora 6,3x2,9 cm. Długość wisiora mierzona z krawatką u góry: 7,6 cm. Długość łańcuszka: 46 cm plus przedłużenie ok. 10 cm. Waga: 35 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Moon Knight
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Jestem zauroczona wisiorem, jest magicznie pociągający. Wiele chwil spędzę wpatrując się w niego. Kolczyki cudne, bardzo dziękuję za prezent. Piękne zjawiska Pani kreuje.

Strona: 1