Wisior z kamieniem księżycowym "Passengers"II

W1668

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Passengers"II

  Wisior z kamieniem księżycowym "Passengers"II

  Unikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest przepiękny kaboszon kamienia księżycowego spowity z misterne sploty z oksydowanego srebra prób 999 i 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest przepiękny kaboszon kamienia księżycowego spowity z misterne sploty z oksydowanego srebra prób 999 i 925.


Ostatni, a zarazem największy wisior z bardzo małej, liczącej zaledwie trzy egzemplarze kolekcji naszyjników z wyjątkowo pięknymi kaboszonami kamienia księżycowego.

Unikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z przepięknego kaboszonu kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra. Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsc gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się perłowo-niebiesko-złotą poświatą. Wisior zawiesiłam na bardzo ciekawym łańcuszku kulkowym wykonanym ze srebra próby 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping.
Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki biżuterię pakuję w ozdobny woreczek i jubilerskie pudełko.

Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, niebieski, złoty, grafitowy, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior 6,5x5,5. Waga: 49 g. Obwód naszyjnika: 50 cm.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Pasażerowie (2016)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Niezwykle piękny naszyjnik, zachwyca starannością wykonania i pomysłowością A sam kamień księżycowy jest po prostu nieziemski, dech zapiera - słów brakuje by opisać jego piękno. Przesyłka kurierska błyskawiczna. Opakowanie ładne i pachnące. Z pewnością nie jest to ostatni zakup u Pani.

Strona: 1