Wisior z kamieniem księżycowym "Pierwszy śnieg"

W2426

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Pierwszy śnieg"

  Wisior z kamieniem księżycowym "Pierwszy śnieg"

  Unikatowy wisior, którego sercem jest piękny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999).

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy wisior, którego sercem jest piękny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999).
Unikatowy wisior, którego sercem jest piękny kaboszon kamienia księżycowego spowity w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra najwyższej próby (999). Ten kamień charakteryzuje się perłowo-niebieską poświatą przywodzącą na myśl światło Księżyca. Wisior zawiesiłam na łańcuszku rolo ze srebra próby 925. Wykonanie od podstaw własnoręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping.

Materiały:
- kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, niebieski, grafitowy, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior mierzony z oprawą ok. 4x2 cm. Wymiary kamienia: 3,1x1,7 cm. Waga: 22 g. Obwód naszyjnika: 47 cm plus 8 cm regulacji.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Pierwszy śnieg (2017)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Chciałbym podziękować Pani Ewie nie tylko za piękne wykonanie wisiora i terminowość, ale za zadbanie o komunikację pisemną i ustną ze mną jako potencjalnym klientem. Mimo ogólnej poprawy sprzedaży internetowej mam często sporo uwag do sprzedających właśnie w tej dziedzinie. Z pewnością to nie ostatni mój zakup tych wspaniałych ozdób. Dziękuję. Tomek

Strona: 1