Wisior z kamieniem księżycowym "Uwodzicielski księżyc"

W1476

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Uwodzicielski księżyc"

  Wisior z kamieniem księżycowym "Uwodzicielski księżyc"

  Wisior wykonany z pięknego owalu kamienia księżycowego o kaboszonowym szlifie, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWisior wykonany z pięknego owalu kamienia księżycowego o kaboszonowym szlifie, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra.


Wisior wykonany z pięknego owalu kamienia księżycowego o kaboszonowym szlifie, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra. Kamień księżycowy pochodzi ze Sri Lanki - miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy i charakteryzuje się perłowo-niebiesko-złotą poświatą, czego niestety nie udało mi się uchwycić obiektywem aparatu :(. Dlatego proponuję obejrzenie krótkiego filmu, na którym lepiej widać piękno i urodę kamienia. Link znajduje się poniżej. Zdjęcie wisiora na dłoni daje najlepsze wyobrażenie rozmiarów kamienia, natomiast na manekinie długości łańcuszka. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu techniki wire wrapping.
Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki biżuterię pakuję w ozdobny woreczek i metalowe pudełko. Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna. Gorąco polecam!

Materiały:
- kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
niebieski, złoty, srebrny, grafitowy, biały

Wymiary:
Wymiary wisiora 6x4 cm. Długość wisiora mierzona z kółkiem u góry: 8 cm. Długość łańcuszka: 80 cm. Waga: 49 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Uwodzicielski księżyc
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Zwykle gdy kupuję biżuterię przez internet jestem odrobinę rozczarowana wielkością, a tutaj jest wręcz przeciwnie! Wisior wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu. Jest odpowiednio duży, odpowiednio gruby łańcuszek i odpowiednio długi, co dla mnie ważne bo jestem wysoka.
Kamień pięknie opalizuje czego praktycznie nie widać na zdjęciach. Bardzo staranna oprawa, czuć tę wyjątkowość. Poza tym jest wybita próba srebra. Jeśli miałabym oceniać wszystkie moje zakupy biżuterii przez internet, to ten jest mój absolutnie NR 1. Dodatkowy plus za błyskawiczną i tanią przesyłkę kurierem. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup w tym butiku.

Strona: 1