Wisior z kryształem górskim "Lecą żurawie"

W2238

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kryształem górskim "Lecą żurawie"

  Wisior z kryształem górskim "Lecą żurawie"

  Magiczny wisior - talizman wykonany ze szlifowanego kryształu górskiego o niezwykłej czystości oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wisior zawieszony na łańcuszku rolo (srebro próby 925), w który zostały wplecione naturalne kamienie przeznaczone dla znaku Raka. Całość utrzymana w pastelowym, kobiecym klimacie.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisior - talizman wykonany ze szlifowanego kryształu górskiego o niezwykłej czystości oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wisior zawieszony na łańcuszku rolo (srebro próby 925), w który zostały wplecione naturalne kamienie przeznaczone dla znaku Raka. Całość utrzymana w pastelowym, kobiecym klimacie.Wisior wykonany na zamówienie dla osoby urodzonej pod znakiem Raka.

Magiczny wisior - talizman wykonany ze szlifowanego kryształu górskiego o niezwykłej czystości oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wisior zawieszony na łańcuszku rolo (srebro próby 925), w który zostały wplecione naturalne kamienie przeznaczone dla znaku Raka. Całość utrzymana w pastelowym, kobiecym klimacie. Kryształ u góry jest ozdobiony pięknym kaboszonem kamienia księżycowego.
Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce.
Wisior wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Całość oksydowana na grafitowy kolor i starannie polerowana. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.

Materiały:
- kryształ górski
- kamień księżycowy
- różowy opal peruwiański
- chalcedon
- rubin
- opalit
- jaspis
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
biały, różowy, niebieski,

Długość wisiorka mierzona wraz z oczkiem: 6x3 cm. Łańcuszek: 76 cm. Waga: 62 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Lecą żurawie (1957)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Bardzo ładny naszyjnik. Mama jest zadowolona. Dziękuję!

Strona: 1