Wisior z kryształem górskim "Nowy początek"

W1559

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kryształem górskim "Nowy początek"

  Wisior z kryształem górskim "Nowy początek"

  Magiczny wisior - talizman wykonany z dwustronnie szlifowanego kryształu górskiego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisior - talizman wykonany z dwustronnie szlifowanego kryształu górskiego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.


Magiczny wisior - talizman wykonany z dwustronnie szlifowanego kryształu górskiego oraz oksydowanego i polerowanego srebra próby 999. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Niezwykły okaz kryształu z zamkniętymi wewnątrz inkluzjami otulony w organiczne motywy ze srebra próby 999. Oksydowane srebro cudownie kontrastuje z przejrzystością kryształu. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt. Jedyny taki!
Zdjęcie wisiora na dłoni najlepiej prezentuje piękno i rozmiary kamienia. Wisior zawieszony na solidnym łańcuszku rolo (srebro próby 925).  Biżuteria ocechowana i sygnowana.
Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce, reiki i litoterapii.
Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- kryształ górski
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, szary, srebrny

Wymiary:
Długość: wisior ok. 8x2x2 cm (mierzony z oczkiem), łańcuszek - 77 cm. Waga: 50,5 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Nowy początek(2016)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Wspaniały wisior ! Pięknie wkomponowany kamień w oryginalną, precyzyjnie wykonaną i przemyślaną oprawę. Do zamówienia dostałam niespodziankę - prezent i list z serdecznymi życzeniami. Przesyłka zapakowana w eleganckie pudełko i błyskawicznie wysłana. Polecam, polecam, polecam! I bardzo dziękuję - wisior dodatkowo będzie mi się kojarzył z Wyjątkową Autorką :)

Strona: 1