Wisior z kryształem górskim "Nowy początek"III

W1689

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kryształem górskim "Nowy początek"III

  Wisior z kryształem górskim "Nowy początek"III

  Magiczny wisior - talizman wykonany z szlifowanego kryształu górskiego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisior - talizman wykonany z szlifowanego kryształu górskiego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.


Magiczny wisior - talizman wykonany z szlifowanego kryształu górskiego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Niezwykły okaz kryształu otulony w organiczne motywy ze srebra próby 999. Oksydowane srebro cudownie kontrastuje z przejrzystością kryształu. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.
Biżuteria ocechowana i sygnowana.
Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce, reiki i litoterapii.
Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana. Aby zapobiec przypadkowemu zsunięciu się wisiora z łańcuszka proponuję zakładać go przez głowę.

Materiały:
- kryształ górski
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, szary, srebrny

Wymiary:
Długość: wisior ok. 5,3x2,4 cm (mierzony z oczkiem). Łańcuszek - 78 cm. Waga: 32 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Nowy początek(2016)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

To już mój kolejny zakup i z pewnością nie ostatni. Wisior jest przepiękny. Jego twórczymi jest prawdziwą Artystką i dba o najmniejszy szczegół. Kamień jest przejrzysty, czysty, misternie ozdobiony. Wyjątkowa i niepowtarzalna biżuteria.

Strona: 1