Promocje

Ostatnio przeglądane

Wisior z kryształem górskim "Strażnicy Galaktyki"

W2325

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kryształem górskim "Strażnicy Galaktyki"

  Wisior z kryształem górskim "Strażnicy Galaktyki"

  Magiczny wisior - talizman wykonany ze zrostu dwóch kryształów górskich (naturalne nie cięte i nie szlifowane) oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999. Wisior zawieszony na solidnym łańcuszku rolo (srebro próby 925), w który wplotłam oponki i kulę kryształu górskiego oraz srebrną kulę bali.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisior - talizman wykonany ze zrostu dwóch kryształów górskich (naturalne nie cięte i nie szlifowane) oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999. Wisior zawieszony na solidnym łańcuszku rolo (srebro próby 925), w który wplotłam oponki i kulę kryształu górskiego oraz srebrną kulę bali.Magiczny wisior - talizman wykonany ze zrostu dwóch kryształów górskich (naturalne nie cięte i nie szlifowane) oraz srebra próby 999. Wisior zawieszony na solidnym łańcuszku rolo (srebro próby 925), w który wplotłam oponki i kulę kryształu górskiego oraz srebrną kulę bali.
Wisior wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Całość oksydowana na grafitowy kolor i starannie polerowana. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt. Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce, reiki i litoterapii. 

Materiały:
- kryształ górski
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
biały, srebrny, grafitowy

Wymiary, waga:
wisior długość: ok. 4,5 cm. Długość łańcuszka: 78 cm. Waga: 41 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Strażnicy Galaktyki (2014)
Tagi:

Opinie Opinie (0)