Wisior z krzemieniem pasiastym "Iceman"

W2386

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z krzemieniem pasiastym "Iceman"

  Wisior z krzemieniem pasiastym "Iceman"

  Etniczny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z krzemienia pasiastego spowity w misterne sploty ze srebra najwyższej próby. Wisior zawiesiam na naszyjniku z linek jubilerskich w kolorze srebrnym.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEtniczny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z krzemienia pasiastego spowity w misterne sploty ze srebra najwyższej próby. Wisior zawiesiam na naszyjniku z linek jubilerskich w kolorze srebrnym.Etniczny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z krzemienia pasiastego spowity w misterne sploty ze srebra najwyższej próby. Wisior zawiesiam na naszyjniku z linek jubilerskich w kolorze srebrnym o łącznej grubości 7 mm. Wykonanie w całości ręczne przy zastosowaniu techniki wire wrapping.

Materiały:
- krzemień pasiasty
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
bezowy, szary, srebrny

Wymiary:
Długość: wisior z krawatką- 7,5 cm, średnica donuta - 4,5 cm. Długość naszyjnika: 40 cm plus 10 cm łańcuszka przedłużającego. Waga: 68 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Iceman (2017)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Dziękuję za przepiękny wisior -naszyjnik i przemiły dodatek larimarowy. To moje pierwsze larimary! Nie wiedzałam, że aż z Dominikany.
Naszyjnik jest bardzo wytworny pomimo swojej “etniczności”. Przepięknie Pani dobrała linki jubilerskie, które powtarzajā paseczki na krzemieniu. Dla mnie idealna długość. Sama przemyślna oprawa I jedna strategicznie umieszczona kuleczka rozświetla kamień, dodaje mu głębi i zupełnie nowego wymiaru.

Strona: 1