Wisior z labradorytem "Polar"

W2462

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z labradorytem "Polar"

  Wisior z labradorytem "Polar"

  Oryginalny wisior wykonany ręcznie przy zastosowaniu techniki łączącej elementy wire-wrapping oraz metaloplastyki. Wisior postał z pięknego kaboszonu labradorytu o zielononiebieskiej labradoryzacji oraz oksydowanego srebra prób 999 i 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOryginalny wisior wykonany ręcznie przy zastosowaniu techniki łączącej elementy wire-wrapping oraz metaloplastyki. Wisior postał z pięknego kaboszonu labradorytu o zielononiebieskiej labradoryzacji oraz oksydowanego srebra prób 999 i 925.
Oryginalny wisior wykonany własnoręcznie przy zastosowaniu techniki łączącej elementy wire-wrapping oraz metaloplastyki. Wisior postał z pięknego kaboszonu labradorytu oraz oksydowanego, młotkowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wisior został zawieszony na solidnym łańcuszku o owalnych oczkach ze srebra próby 925. Labradoryt pochodzi z Madagaskaru i charakteryzuje się migotliwą grą barw przywodzącą na myśl zorzę polarną. W tym wypadku labradoryzacja jest w kolorach niebieskich i zielonych.

Materiały:
- labradoryt
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
niebieski, zielony, srebrny, grafitowy

Wymiary:
Długość łańcuszka: 52 cm. Długość wisiora mierzona z krawatką: 8,2 cm. wymiary labradorytu: 6,3x5,1 cm. Waga: 68 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Polar (2019)

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Artystka wykonuje piękną biżuterię!!!
Polecam każdej Kobiecie, która ceni artystyczne wykonanie i niepowtarzalne wzory, piękno i subtelność a zarazem bogactwo pomysłów...
Dziękuję za wszystko!!!

Strona: 1