Wisior z lapisem lazuli "Captain Fantastic"

W2016

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z lapisem lazuli "Captain Fantastic"

  Wisior z lapisem lazuli "Captain Fantastic"

  Bardzo elegancki okazały naszyjnik z naturalnych pereł hodowlanych, którego głównym elementem jest wisior wykonany z wysokiej jakości kaboszonu lapisu lazuli.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaBardzo elegancki okazały naszyjnik z naturalnych pereł hodowlanych, którego głównym elementem jest wisior wykonany z wysokiej jakości kaboszonu lapisu lazuli.Bardzo elegancki, okazały naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z wysokiej jakości kaboszonu lapisu lazuli w kształcie łzy. Wisior jest zakończony dwoma wymiennymi chwostami - jeden jest wykonany ze srebra, drobnych oponek lapisu lazuli i małych perełek. Drugi, to chwost z białych nici wiskozowych w srebrnym okuciu. Naszyjnik świetnie prezentuje się również bez chwostów. Wisior zawiesiłam na długim naszyjniku z różnej wielkości naturalnych pereł hodowlanych. Całość oksydowana i starannie polerowana. Naszyjnik wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- lapis lazuli
- perły hodowlane
- nici wiskozowe
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory: niebieski, chabrowy, szary, biały

Wymiary:
Wisior: ok. 5x4 cm. Długość wisiora ze srebrnym chwostem: 15 cm. Długość wisiora z chwostem wiskozowym: 14 cm.
Naszyjnik z pereł: 65 cm + 7 cm przedłużenia (możliwość dopasowania). Waga całości: 69 cm.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Captain Fantastic (2016)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Już trzeci rok z rzędu mąż kupuje mi na gwiazdkę prezenty ze sklepu Pani Ewy. Naszyjnik jest imponujący, a dzięki pomysłowości Twórczyni, to jakbym miała kilka naszyjników w jednym, bo można nosić go na różne sposoby. Po prostu cudowny! Poza tym pięknie zapakowany i pachnący

Strona: 1