Wisior z lapisem lazuli "Maleficent"IV

W1606

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z lapisem lazuli "Maleficent"IV

  Wisior z lapisem lazuli "Maleficent"IV

  Wisior "Maleficent" IV - przepiękny kaboszon lapisu lazuli wokół którego zbudowałam misterną, organiczną ramę z oksydowanego i polerowanego srebra.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWisior "Maleficent" IV - przepiękny kaboszon lapisu lazuli wokół którego zbudowałam misterną, organiczną ramę z oksydowanego i polerowanego srebra.


Wisior "Maleficent"IV - piękny kaboszon naturalnego lapisu lazuli z charakterystycznymi inkluzjami pirytu spowity w misterne sploty z czystego srebra próby 999. Wisior łagodnie poprzez roślinne, wijące elementy przechodzi w łańcuszek.

Lapis lazuli jest skałą metamorficzna, której nazwa pochodzi ze słowa "lazhard" czyli niebieski. Lapis lazuli już od starożytności był używany jako kamień ozdobny, był symbolem władzy. W starożytnym Egipcie była zarezerwowany dla faraonów.
Wisior zawiesiłam na srebrnym łańcuszku rolo próby 925. Całość oksydowana i polerowana.
Wykonanie w całości ręczne przy zastosowaniu techniki wire wrapping. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt. Waga: 70 g. Biżuteria ocechowana i sygnowana.

Materiały:
- lapis lazuli
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory:
niebieski, granatowy, srebrny, szary

Wymiary:
Wisior: ok. 8x5 cm. Mierząc całość wraz z motywami przechodzącymi w łańcuszek: 10,5x5cm. Długość łańcuszka do uzgodnienia.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Czarownica(2014)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię