Wisior z larimarem "14 dni, 12 nocy"

W4229

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z larimarem "14 dni, 12 nocy"

  Wisior z larimarem "14 dni, 12 nocy"

  Ekskluzywny, okazały wisior wykonany z owalnego kaboszonu larimaru oraz srebra próby 999 i 925. Srebro oksydowane i starannie polerowane.  Wykonanie od podstaw własnoręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny, okazały wisior wykonany z owalnego kaboszonu larimaru oraz srebra próby 999 i 925. Srebro oksydowane i starannie polerowane.  Wykonanie od podstaw własnoręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.


Wisior wykonany na zamówienie.

Ekskluzywny, okazały wisior wykonany z owalnego kaboszonu larimaru oraz srebra próby 999. Srebro oksydowane i starannie polerowane. Wykonanie od podstaw własnoręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Wisior zawiesiłam na naszyjniku zrobionym z oponek larimaru i srebra próby 925.

Larimar to rodzaj minerału, który jest rzadko spotykany i występuje głównie na wyspie Haiti oraz w pobliskich rejonach Dominikany. Został odkryty w latach 70. XX wieku i jest uważany za kamień szlachetny. Larimar jest to rodzaj pektolitu, który charakteryzuje się pięknym błękitem, czasem z elementami białego, szarego i zielonego. Barwa larimaru jest uważana za jedną z najpiękniejszych spośród kamieni szlachetnych.

Materiały:
- larimar
- srebro 925

Kolory:
niebieski, srebrny

Wymiary:
Wisior: 5,8 x 2 cm. Długość naszyjnika: 47 cm plus przedłużenie. Waga: 30 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

14 dni, 12 nocy

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Zamówiłem u Pani Ewy naszyjnik z larimarem dla mojej Mamy na Dzień Matki, jeszcze Jej nie wręczyłem, dopiero pojutrze :) Ale jestem pewien, że będzie zachwycona. Bardzo Pani dziękuję za realizację zamówienia i terminowość, ogromie zależało mi na tym, aby naszyjnik był wyjątkowy, taki jakiego nie ma nikt, bo moja Mama jest wyjątkowa i zasługuje na wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze

Strona: 1