Wisior z opalem "Różowe sny"II

N2276

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z opalem "Różowe sny"II

  Wisior z opalem "Różowe sny"II

  Unikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior kaboszon różowego opalu peruwiańskiego spowity w misterne sploty z oksydowanego na grafitowy kolor srebra.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior kaboszon różowego opalu peruwiańskiego spowity w misterne sploty z oksydowanego na grafitowy kolor srebra.Unikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior kaboszon różowego opalu peruwiańskiego spowity w misterne sploty z oksydowanego na grafitowy kolor srebra. Wisior jest zawieszony na potrójnych sznurach z naturalnych pereł hodowlanych. Całość utrzymana w bardzo modnym kolorze pudrowego różu.

Wykonanie wisiora w całości ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Do wysyłki biżuteria zostanie zapakowana w ozdobny woreczek i metalowe pudełko.

Materiały:
- różowy opal
- perły hodowlane
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
różowy, srebrny, biały, szary

Wymiary:
Długość: wisior ok. 5x4 cm. Obwód naszyjnika: 42 cm plus 8 cm przedłużenia. Waga: 56 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Różowe sny (1976)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Serdecznie dziękuję za paczuszkę, dzisiaj doszła.
Naszyjnik jest przepiękny! Niejedna księżniczka może pozazdrościć, bo jest naprawdę królewski, (wypracowane cacuszko) ma też cudny, bardzo twarzowy kolor i pięknie się układa , no i dla mnie ma idealną długość. Dziękuję również za przemiłą perełkową niespodziankę do kompletu. Teraz muszę się urodzinowo wystroić !!!!

Strona: 1