Wisior z różowym kwarcem "Whisky dla..."III

W1720

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z różowym kwarcem "Whisky dla..."III

  Wisior z różowym kwarcem "Whisky dla..."III

  Magiczny wisior - talizman wykonany z szlifowanego kwarcu różowego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisior - talizman wykonany z szlifowanego kwarcu różowego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.


Magiczny wisior - talizman wykonany ze szlifowanego kwarcu różowego oraz oksydowanego i polerowanego srebra próby 999. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Niezwykły okaz kwarcu o mleczno różowej barwie otulony w organiczne motywy ze srebra próby 999. U góry kamień jest ozdobiony kaboszonem agatu brazylijskiego, który pięknie podkreśla barwę kwarcu. Oksydowane srebro cudownie kontrastuje z pastelowym różem kwarcu. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt. Ze względu na długość łańcuszka oraz aby zapobiec przypadkowemu zsunięciu się wisiora z łańcuszka proponuję nie rozpinać zapięcia i zakładać go przez głowę.
Biżuteria ocechowana i sygnowana.
Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce, reiki i litoterapii, kwarc różowy harmonizuje czakrę serca.
Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- kwarc różowy
- agat brazylijski
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
różowy, szary, srebrny

Wymiary:
Długość: wisior ok. 6,5x2,5x2,7 cm (mierzony z oczkiem), łańcuszek - 78 cm. Waga: 61 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Whisky dla aniołów (2012)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Dzisiaj otrzymałam przesyłkę. Mam wrażenie jakby ten wisior był mój od zawsze, daje dobrą energię, wywołuje uśmiech, jest zmysłowy... cudowne uczucie. Jest to wyjątkowy Wisior - w każdym szczególe starannie dopieszczony. Serdecznie dziękuję.

Strona: 1