Wisior z różowym kwarcem "Zaklęta w sokoła"

W2344

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z różowym kwarcem "Zaklęta w sokoła"

  Wisior z różowym kwarcem "Zaklęta w sokoła"

  Magiczny wisior - talizman wykonany ze szlifowanego kwarcu różowego drobnych kuleczek naturalnego rubinu i różowego turmalinu srebra próby 999 i 925. U szczytu obelisk kwarcu jest ozdobiony kaboszonem szaro-niebieskiego agatu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisior - talizman wykonany ze szlifowanego kwarcu różowego drobnych kuleczek naturalnego rubinu i różowego turmalinu srebra próby 999 i 925. U szczytu obelisk kwarcu jest ozdobiony kaboszonem szaro-niebieskiego agatu.Rezerwacja
Magiczny wisior - talizman wykonany ze szlifowanego kwarcu różowego drobnych kuleczek naturalnego rubinu i różowego turmalinu srebra próby 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Niezwykły okaz kwarcu o mleczno różowej barwie otulony w organiczne motywy ze srebra próby 999, w które wplotłam kuleczki rubinu i turmalinu. U szczytu obelisk kwarcu jest ozdobiony kaboszonem szaro-niebieskiego agatu, który pięknie podkreśla barwę kwarcu. Oksydowane srebro cudownie kontrastuje z pastelowym różem kwarcu. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.
Ze względu na długość łańcuszka oraz aby zapobiec przypadkowemu zsunięciu się wisiora proponuję nie rozpinać zapięcia i zakładać go przez głowę. Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Kwarc różowy -  harmonizuje czakrę serca, wzmacnia empatię i wrażliwość. Powszechnie znany jako kamień miłości, przynosi szczęście, budzi romantyzm i zmysłowość.

Materiały:
- kwarc różowy
- agat szary
- rubin
- turmalin
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
różowy, szary, srebrny

Wymiary:
Długość: wisior ok. 6,5x2,5x2,7 cm (mierzony z oczkiem), łańcuszek - 78 cm. Waga: 61 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Zaklęta w sokoła (1985)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Co tu dużo mòwić naszyjnik jest po prostu zajebisty. Pani Ewunia ma wielki talent brawo, bardzo dziękuję i pozdrawiam Ewa.

Strona: 1