Wisior z rubinem "Nic osobliwszego nad miłość"

W1889

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z rubinem "Nic osobliwszego nad miłość"

  Wisior z rubinem "Nic osobliwszego nad miłość"

  Subtelny, delikatny i bardzo kobiecy wisior wykonany ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Wisior powstał ze srebra prób 999 i 925 oraz naturalnych kamieni szlachetnych i minerałów - fasetowanych kuleczek srebrzonego labradorytu i rubinu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaSubtelny, delikatny i bardzo kobiecy wisior wykonany ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Wisior powstał ze srebra prób 999 i 925 oraz naturalnych kamieni szlachetnych i minerałów - fasetowanych kuleczek srebrzonego labradorytu i rubinu.Subtelny, delikatny i bardzo kobiecy wisior wykonany ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Wisior powstał ze srebra prób 999 i 925 oraz naturalnych kamieni szlachetnych i minerałów - fasetowanych kuleczek srebrzonego labradorytu i rubinu. Misterny i bardzo pracochłonny projekt. Wisior niesamowicie skrzy się i błyszczy za sprawą srebrzonego labradorytu. Całość oksydowana i starannie polerowana.

Materiały:
- rubin
- labradoryt
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
srebrny, szary, różowy

Wymiary:
Długość łańcuszka: 54 cm. Średnica ozdobnego elementu: 4 cm. Waga: 15 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Nic osobliwszego nad miłość

Tagi:

Opinie Opinie (1)

No i musiałem kupic wisiorek do kompletu. Jest troche inny niz kolczyki , ale kolorystycznie bardzo pasuje i jest rownie piekny. Pozdrawiam Krzysztof

Strona: 1

Produkty powiązane