Wisior z turmalinem "Cold Skin"

W1949

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z turmalinem "Cold Skin"

  Wisior z turmalinem "Cold Skin"

  Magiczny wisior - talizman wykonany z surowego kawałka naturalnego turmalinu platerowanego tytanem oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisior - talizman wykonany z surowego kawałka naturalnego turmalinu platerowanego tytanem oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.Unikatowy wisior talizman - poszukiwany przez zgłębiających ezoterykę kryształ surowego turmalinu platerowanego tytanem otulony misternymi splotami z czystego srebra (próba 999). Wisior zawiesiłam na srebrnym łańcuszku rolo (próba 925). Całość oksydowana i polerowana. Wykonanie od podstaw ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.
Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce, reiki i litoterapii - turmalin ma bardzo silne działanie ochronne.
Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.
Aby zapobiec przypadkowemu zsunięciu się wisiora z łańcuszka proponuję zakładać go przez głowę.

Materiały:
- turmalin
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
czarny, szary, srebrny

Wymiary:
Długość: wisior ok. 10 cm (mierzony z oczkiem). Łańcuszek - 70 cm. Waga: 40 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Cold Skin (2017)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Jakiż on jest piękny.... jak zamarznięta zorza polarna.... jak oddech smoka Viseriona.....
Turmalin ma niesamowitą organiczną fakturę. Oprawa jest misterna, mięsista i intrygująca. Dotarł do mnie na idealnie wpisującym się w obecne mariaże metalu ze srebrem sznurku plecionym z kolorowych ale idealnie do kamienia dobranych skrawków materiału. Jestem pod niesamowitym wrażeniem

Strona: 1