Wisiorek z kryształem górskim "Jak dogonić szczęście"IV

W2072

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisiorek z kryształem górskim "Jak dogonić szczęście"IV

  Wisiorek z kryształem górskim "Jak dogonić szczęście"IV

  Magiczny wisiorek - talizman wykonany surowego kryształu górskiego (monokryształ niecięty i nieszlifowany) oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisiorek - talizman wykonany surowego kryształu górskiego (monokryształ niecięty i nieszlifowany) oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925.Magiczny wisiorek - talizman wykonany surowego kryształu górskiego (100% naturalny monokryształ niecięty i nieszlifowany) oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925.  

Zdjęcie wisiora na dłoni najlepiej prezentuje piękno i rozmiary kamienia - wisiorek nie jest duży. Wisiorek jest zawieszony na delikatnym łańcuszku kulkowym (srebro próby 925) o długości 42 cm długości podstawowej plus 5 cm przedłużenia.
Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce, reiki i litoterapii.
Wisior wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- kryształ górski
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
biały, szary

Wymiary:
Wisior: Wysokość ok. 4,5 cm. Łańcuszek: ok. 47 cm. Waga: 10 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Jak dogonić szczęście (2014)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Paczuszka dotarła, a wisiorek jest prześliczny , delikatny, ma też w sobie dobrą energię kryształu połączoną z ciepłą energią srebrnych splotów. Dodatek też pięknie razem wygląda. Co by ten Mikołaj bez Pani zrobił ? ;)

Strona: 1