Wisiorek z kryształem górskim "Jak dogonić szczęście"V

W2196

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisiorek z kryształem górskim "Jak dogonić szczęście"V

  Wisiorek z kryształem górskim "Jak dogonić szczęście"V

  Magiczny wisiorek - talizman wykonany z surowego kryształu górskiego (100% naturalny monokryształ niecięty i nieszlifowany), drobnych oponek kamienia księżycowego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. 

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaMagiczny wisiorek - talizman wykonany z surowego kryształu górskiego (100% naturalny monokryształ niecięty i nieszlifowany), drobnych oponek kamienia księżycowego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Magiczny wisiorek - talizman wykonany z surowego kryształu górskiego (100% naturalny monokryształ niecięty i nieszlifowany), drobnych oponek kamienia księżycowego oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925.  

Zdjęcie wisiora na dłoni najlepiej prezentuje piękno i rozmiary kamienia. Wisiorek jest zawieszony na delikatnym łańcuszku typu linka (srebro próby 925) o długości 42 cm długości podstawowej plus 5 cm przedłużenia.
Ze względu na swoje właściwości tego rodzaju kryształy są wykorzystywane w ezoteryce, reiki i litoterapii.
Wisior wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- kryształ górski
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
biały, szary, srebrny

Wymiary:
Wisior: wysokość ok. 5 cm mierzony z krawatką. Łańcuszek: 63 cm plus 6 cm przedłużenia. Waga: 16 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Jak dogonić szczęście (2014)

Tagi:

Opinie Opinie (0)