Wisior z labradorytem "Święty dym"

W437

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z labradorytem "Święty dym"

  Wisior z labradorytem "Święty dym"

  Wisior w kształcie wrzeciona od podstaw ręcznie wykonany z oksydowanego i polerowanego srebra, doskonałej jakości pereł hodowlanych i labradorytu. Wewnątrz misternie splecionej klatki zamknęłam piękny kaboszon labradorytu, który swoim kształtem nawiązuje do kształtu klatki, klatkę rozjaśniłam perłami

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWisior w kształcie wrzeciona od podstaw ręcznie wykonany z oksydowanego i polerowanego srebra, doskonałej jakości pereł hodowlanych i labradorytu. Wewnątrz misternie splecionej klatki zamknęłam piękny kaboszon labradorytu, który swoim kształtem nawiązuje do kształtu klatki, klatkę rozjaśniłam perłami


Wisior w kształcie wrzeciona od podstaw ręcznie wykonany z oksydowanego i polerowanego srebra, doskonałej jakości pereł hodowlanych i labradorytu. Wewnątrz misternie splecionej klatki zamknęłam piękny kaboszon labradorytu, który swoim kształtem nawiązuje do kształtu klatki, klatkę rozjaśniłam perłami.

Perły pochodzą od bezpośredniego importera pereł na polski rynek i charakteryzują się wysokim połyskiem oraz niezwykłą jak na perły hodowlane regularnością (niemal idealne kuleczki).
Wisior zawiesiłam na łańcuszku rolo, a nietypowy  sposób zapinania (z przodu), dodatkowo ozdabia wisior. Wygodne i efektowne zapięcie typu toggle.

Zdjęcia przedstawiają widok wisiora z różnych stron.

Materiały:
- labradoryt
- perły hodowlane
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
czarny, biały, niebieski

Wymiary:
wisior: długość - 9 cm licząc od kółka zapięcia, szerokość (w najszerszym miejscu) - ok  3 cm. Waga: 27,5 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Święty dym(1999)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię